MENU GŁÓWNE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
PROGRAMY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYMY
KONKURS "LUBELSZCZYZNA - MOJA MAŁA OJCZYZNA"
10 LAT GIMNAZJUM
PRZYDATNE LINKI

 

ZBIÓRKA KARMY DLA PSÓW W SCHRONISKU

Dnia 12 grudnia 2019r. (czwartek)

Prosimy o karmę, gadżety i akcesoria

wolontariat klasa 8

KOLEJNY SUKCES PAULI!

lightbox                                        "Z rzeczy tego świata zostanie tylko dwie,

Dwie tylko: poezja i dobroć...”

 

  Słowa C.K. Norwida przyświecały rejonowym eliminacjom Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej ,,Pierścień Świętej Kingi”, który po raz dziesiąty odbył się w Szkole Podstawowej w Łaszczówce. 6 grudnia 2019r. dwie reprezentantki naszej szkoły: Lena Gęborys (Vb) oraz Paula Litwin (VIb) stanęły w rozległe szranki recytatorskie. W mikołajkowo-świątecznej atmosferze wiersze religijne zaprezentowało aż 64 uczestników z 18 szkół. Cieszymy się bardzo, że Paula, która zaprezentowała wiersz L.Tomaszewskiej ,,Ave Maria” (z akompaniamentem poezji papieża), została laureatką konkursu i otrzymała nominację do przesłuchań ogólnopolskich w Kopani Soli w Bochni.  Gratulujemy!

 

B.Jarczak

 

PODSUMOWANIE AKCJI „SZLACHETNA PACZKA”

lightbox W dniu 4 grudnia 2019 r. odbyła się w naszej szkole zbiórka żywności oraz środków czystości w ramach akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Wolontariusze z klasy VI a przez cały dzień podczas przerw międzylekcyjnych uczestniczyli w tym zacnym przedsięwzięciu. Szlachetna Paczka to z jednej strony darczyńcy i wolontariusze, a z drugiej potrzebujący. W dniu 6 grudnia 2019 roku wszystkie zebrane przez nas produkty zostały przekazane dla potrzebujących rodzin z naszego powiatu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom, uczniom, nauczycielom, rodzicom i pozostałym osobom, które włączyły się do naszej akcji. Dziękujemy za otwarcie swoich serc na bliźniego, za stworzenie czegoś co dla niektórych może wydawać się banalne a dla innych jest wszystkim. Swoimi czynami sprawiliście, że życie potrzebujących nabrało kolorowych barw. Dziękujemy również za wspaniałą współpracę oraz wszystkie pozytywne momenty, których byliście przyczyną. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Wolontariusze z klasy VI a

galeria 

  W dniach 3,4 i 5 grudnia 2019r.  uczniowie klasy ósmej przystąpili do próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.   Egzaminy te przeprowadzane są po raz drugi w naszej szkole i mają na celu sprawdzenie wiedzy i zapoznanie uczniów z klimatem egzaminów.  Egzamin z języka polskiego trwał 120 minut, z matematyki 100 minut a z języka angielskiego 90 minut. Podczas próbnego egzaminu uczniowie zapoznali się z  zasadami organizacji oraz formą egzaminu ósmoklasisty.

Egzamin ósmoklasisty przygotowany jest przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, dzięki niemu uczniowie mogą wiedzieć do jakiej formy egzaminu powinni się przygotować w kwietniu.

 

galeria

ANDRZEJKI

 Andrzejki ...

to tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wróżby pobudzają wyobraźnię, są źródłem szacunku dla tradycji. 
Andrzejki ...
to wspaniała okazja do dobrej zabawy, a jednocześnie są źródłem szacunku dla obrzędów ludowych.
Andrzejki...
dyskotekowo obchodziliśmy 28 listopada.
SZKOŁA DO HYMNU

lightbox

lightbox  "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Jan Paweł II

 

   

Chcąc tworzyć rodzinę paczkową, ale też uczyć się wrażliwości na drugiego człowieka, który jest w trudnej sytuacji życiowej ponownie przystępujemy do akcji Szlachetnej Paczki.

Nasza klasa pod opieką wychowawcy - p. Mariusza Fanfary postanowiła podjąć się wyzwania organizacji zbiórki żywności w naszej szkole. 

W dniu 04.12.2019 roku w szkole będzie organizowana zbiórka potrzebnych dla paczkowych rodzin produktów spożywczych oraz środków czystości.

Zebrana żywność zasili paczki wszystkich rodzin jakie w tym roku zakwalifikowały się do Szlachetnej Paczki z naszego powiatu.  

Potrzebne produkty:

Żywność trwała: herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka.

Środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyn do płukania, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów.

Inne środki czystości: papier toaletowy, ręcznik papierowy.

Uczniowie klasy VI a z wychowawcą p. M. Fanfarą

KONTAKT

 

Dyrektor ZSP w Suścu

mgr Janusz Kiecana

 

Wicedyrektor ZSP w Suścu

mgr Andrzej Rojek

 

Zespół Szkół Publicznych w Suścu

ul. Tomaszowska 53

22-672 Susiec

tel/fax: (84)6654811

e-mail: sekretariat@zspsusiec.pl

 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

 

 

instrukcja logowania

 

Z NAUKĄ ZA PAN BRAT

ZEGAR
KALENDARZ

 

SKRZYNKA ZAUFANIA

STATYSTYKI

WARTO ZAJRZEĆ

Stop cyberprzemocy

Odwaga ratuje życie

GODZINY - SZABLON

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )