MENU GŁÓWNE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
PROGRAMY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYMY
KONKURS "LUBELSZCZYZNA - MOJA MAŁA OJCZYZNA"
10 LAT GIMNAZJUM
PRZYDATNE LINKI

 

STYPENDIUM WÓJTA GMINY SUSIEC

   Dyrektor ZSP w Suścu przypomina, że do 10 sierpnia można składać wnioski o stypendium Wójta Gminy Susiec. Stypendium przyznawane jest na podstawie obowiązującego Regulaminu. Otrzymać je mogą szczególnie uzdolnieni uczniowie i absolwenci szkoły podstawowej i gimnazjum z wysoką średnią ocen na świadectwie, a także wyróżniający się osiągnięciami naukowymi, sportowymi i artystycznymi.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbyły się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi nauczyciele pożegnali się ze swoimi podopiecznymi indywidualnie, wydając świadectwa i nagrody za osiągnięcia.

Za uzyskanie najwyższej średniej ocen w szkole, wzorowe zachowanie, aktywny udział w życiu szkoły oraz osiągnięcia konkursowe Nagrodę Wójta Gminy Susiec otrzymała Karolina Kość, uczennica kl. VII, natomiast trzech kolejnych uczniów z najwyższą średnią ocen: Jakub Gęborys z kl. VIa, Paula Litwin i Sandra Kołodziejczyk z kl. VIb otrzymało Nagrodę Przewodniczącej Rady Rodziców.

Dziękujemy za zrozumienie i zachowanie procedur.

Życzę wszystkim udanych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji.

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Suścu

galeria

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W związku z trwającą pandemią wirusa COVID-19, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 będzie przebiegało w ścisłym reżimie sanitarnym.

 

26.06.2020 roku (piątek) - harmonogram odbioru świadectw przez poszczególne klasy:

 

WAŻNE:

Odbiór świadectw przez uczniów potwierdzamy przy wejściu bocznym do budynku szkoły podstawowej (obowiązkowo należy posiadać przy sobie długopis).

 

Wejście szkoła podstawowa :

8.30 - kl. VII

9.00 - „0”

9.30 – kl. II

10.00 – kl. I

10.30 – kl. III

11.00 – kl. IV

 

Wejście byłego gimnazjum:

8.30 – kl. VIII

9.00 – kl. VIb

9.30 – kl. VIa

10.00 – kl. Va

10.30 – kl. Vb

 

Przedszkole: 5-latki od godz.9.00

 

Po świadectwo podchodzimy wg. numerów w dzienniku tj. nr.1; nr.2 i tak dalej przez pół godziny zgodnie z instrukcją wychowawcy.

 

Na terenie szkoły należy  przestrzegać zasady reżimu sanitarnego. Prosimy o  używanie środków ochrony osobistej - zasłanianie ust i nosa (maseczka/przyłbica) oraz rękawiczek, a także o zachowanie obowiązkowego dystansu co najmniej 1,5m między drugą osobą.

 

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego odbędzie w niedzielę 28 czerwca 2020 w Kościele Parafialnym w Suścu o godzinie 10.30.

KOLONIE LETNIE 2020 Z KRUSEM

lightbox

Zwrot wypożyczonego sprzętu komputerowego.

  Wypożyczony ze szkoły sprzęt (laptopy i tablety) prosimy zwrócić do szkoły do dnia 25.06.2020 roku.

Komputery oddajemy w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00-14.00

PTAKI DRAPIEŻNE W POLSCE

lightbox  Uczniowie Szkoły Podstawowej w Suścu oraz harcerze susieckiej „dziesiątki” po raz kolejny przystąpili do Ogólnopolskiego Konkurs Plastycznego im. Zdzisława Sawickiego Polskiego Związku Łowieckiego. W tym roku hasłem przewodnim konkursu były ptaki drapieżne w Polsce. Jest nam niezmiernie miło cieszyć się kolejnym sukcesem, tym bardziej, że wszystkie prace naszych uczniów i harcerzy zostały wysoko ocenione w poszczególnych 5 kategoriach wiekowych. Mimo bardzo trudnego tematu, wszyscy uczestnicy dzielnie sobie z nim poradzili, przedstawiając swoje wyobrażenia w bardzo zróżnicowanych technikach. Tradycyjnie, najbardziej cieszy duże zainteresowanie uczestnictwem.

Nasi laureaci:

Joanna Bartosik – 1 miejsce

Julia Semak – 3 miejsce

Julia Malec – 1 miejsce

Sebastian Skroban – 2 miejsce

Nicola Szwed – 3 miejsce

Milena Byra – 3 miejsce

Wyróżnienia:

Dawid Szwed, Szymon Szwed, Ewelina Kość, Michała Malec, Lena Gęborys, Martyna Ścirka, Aleksandra Ścirka, Lena Leńczuk, Maja Mikołajczyk, Nikola Syta, Paulina Szwed, Maja Ziober

W wyniku pandemii podsumowanie konkursu i wręczenie nagród termin nie został jeszcze zaplanowany. Zwycięzcom konkursu gratulujemy!

galeria

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,

Informujemy, iż  podczas przerwy wakacyjnej 2020, Przedszkole Samorządowe w Suścu pełni dyżur  w okresie od 29 czerwca do 31 lipca 2020.

 Przedszkole czynne będzie w godzinach 7.00 do 16.00.

Zgłoszenie dziecka  do przedszkola można dokonać poprzez przesłanie zgłoszenia na adres szkoły. 

KONTAKT

 

Dyrektor ZSP w Suścu

mgr Janusz Kiecana

 

Wicedyrektor ZSP w Suścu

mgr Andrzej Rojek

 

Zespół Szkół Publicznych w Suścu

ul. Tomaszowska 53

22-672 Susiec

tel/fax: (84)6654811

e-mail: sekretariat@zspsusiec.pl

 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

 

 

instrukcja logowania

 

ZEGAR
KALENDARZ

 

SKRZYNKA ZAUFANIA

STATYSTYKI

WARTO ZAJRZEĆ

Stop cyberprzemocy

Odwaga ratuje życie

GODZINY - SZABLON

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )